logo

Yarışma Afişi

Danışmanlarımız - Sayfa 2 PDF Yazdır e-Posta
Makale İçeriği
Danışmanlarımız
Sayfa 2
Sayfa 3
Tüm Sayfalar

 

alt

HÜLYA EROĞLU

Uzman Psikolojik Danışman Hülya EROĞLU 1979 Ankara doğumludur. Lisans eğitimini 2001 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde, Yüksek lisansını 2005 yılında Gazi Eğitim Enstitüsünde Stres, Kaygı ve Başa Çıkma Stratejileri üzerine yine aynı bölümde tamamlamıştır.

2001 yılından bu yana psikolojik danışmanlık yapmakta; aynı zamanda özel okul ve dershanelerde öğrencilere hızlı okuma ve hafıza teknikleri eğitimleri vermektedir. Yetişkin gruplarında da anlayarak hızlı okuma eğitimlerine de katılmaktadır. Okullarda duygusal zekâ çalışmaları, sosyal beceri eğitimi grupları, OKS ve ÖSS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik motivasyon çalışmaları ve sınav kaygısı grupları yürütmektedir.

Anlayarak hızlı okuma, hafıza eğitimi, BEP (Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı), TKT (Temel Kabiliyet Testi 7–11), Psikososyal Okul Projesi, Okullarda Rastlanan Ruhsal Bozuklukları Tanıma ve Gözlemleme, Öğrenmeyi Öğrenme, Çocuklarda Öfke ve Saldırganlıkla Başa Çıkma Yolları, İntiharı Önleme, Davranış Değiştirme Yöntemleri ve Öfke Yönetimi ve ÖSS Tercih Danışmanlığı alanlarında da eğitimler almıştır.

DEHB-DER (Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu ve özel öğrenme güçlüğü derneği), TÜRK-PDR-DER (Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği), ÇARE-DER (Çocuk Akıl Sağlığı ve Rehberliği Derneği) ve Yeşilay Derneği üyesidir. 

Kullanıcı İşlemleriİçerik Tıklama Görünümü : 140692
  • blogger
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • linkedin
  • Twitter

arketip-twitter

arketip-facebook


© 2010-2011 Arketip Kariyer