logo

Yarışma Afişi

Grup Arketip PDF Yazdır e-Posta

Grup Kariyer Geliştirme Danışmanlığı

Arketip Kariyer olarak; yerel yönetim, vakıf, sivil toplum kuruluşları, dernek, özel ve devlet eğitim kurumları, özel ve tüzel kişilikler için kariyer geliştirme danışmanlığı seanslarını özel amaçlarla oluşturulmuş gruplar için gerçekleştirmek üzere hazırlandık. Toplumumuzda kariyer danışmanlığı hizmeti alan bireylerin sayısını arttırarak ekonomiye katkı sağlamak, bireysel ve toplumsal refahı yükseltmek, kariyer danışmanlığını meslek olarak tanıtmak ve yaymak ise esin kaynağımız.

 

Toplumsal gelişim ile mesleki gelişim arasındaki doğru orantının bilincindeyiz ve bu nedenle başta kendi alanımızdaki mesleklerin ve işlerin gelişmesine, oluşmasına öncülük ediyoruz. Bu amaçla toplumun ve ekonominin belkemiğini oluşturan kurumlar olan özel ve yerel yönetim, vakıf, dernek, stk, eğitim kurumu, danışmanlık şirketleri, kültür merkezlerinde yeralan sizlerle buluşmaya önem veriyoruz. Gelin birlikte kariyer geliştirme grup çalışmaları gerçekleştirerek mutlu ve doyumlu çalışan bireylerin sayısını arttıralım, geleceğin temellerine birlikte bir yapıtaşı koyalım...

 

+++ Kariyerim Grupla Paylaşımda Grup kariyer danışmanlığını ortalama 12 seans halinde minimum 10 kişi için düzenliyoruz. Çalışmanın hedefi bireysel kariyer danışmanlığı ile paralellikler taşıyor. İçeriğini ise grubun ihtiyaçları doğrultusunda oluşturuyor, sizinle birlikte dizayn ediyoruz. Grubun özellikleri ve programın içeriğine göre konusunda uzman danışman, eğitmen ve profesyonellerle işbirliği yapıyor, seanslara konuklar davet ediyoruz.

 

 

Kullanıcı İşlemleriİçerik Tıklama Görünümü : 140715
  • blogger
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • linkedin
  • Twitter

arketip-twitter

arketip-facebook


© 2010-2011 Arketip Kariyer